Elegancki bon podarunkowy o wartości 100 zł

Wspaniały pomysł na prezent - ręcznie robiona kartka prezentowa w pudełku!

  • 100,00 zł
  • szt.
  • Szybkie płatności Blik.

Piękny upominek - bon prezentowy w eleganckim wydaniu.

Nie masz pomysłu na prezent??? Wybór odpowiedniego upominku sprawia Ci kłopot??? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie: podaruj BON PREZENTOWY!

Dzięki takiemu rozwiązaniu bliska Ci osoba będzie mogła łatwo wybrać z naszego asortymentu to, czego pragnie i potrzebuje! A ty będziesz mieć pewność trafionego prezentu. Do tego w pięknym wydaniu :-) Oferujemy elegancką formę ręcznie wykonanej kartki, przewiązanej wstążeczką, w pięknym ozdobnym pudełeczku. Każdy bon jest inny, unikalny, ale zawsze starannie wykonany, ręcznie, z najwyższą dbałością o szczegóły.

Możesz także dodatkowo spersonalizować wysyłaną kartkę z bonem - podaj jakie dodatkowe życzenia chcesz umieścić wewnątrz, a chętnie je dopiszemy.

Nasze bony prezentowe są wykonywane ręcznie, każdy jest inny. Podajcie proszę w uwagach przy zamówieniu czy macie preferencje dotyczące kolorystyki lub czy bon dla przyszłych rodziców dziewczynki czy chłopca. Jeśli nie podacie takich informacji zostanie wysłany bon unisex, w neutralnej kolorystyce. 

Możemy także przygotować bon o innej wartości - skontaktuj się z nami a przygotujemy bon o dowolnej wartości.

Zamówiony bon zostanie przesłany na wskazany przez ciebie adres. Wewnątrz na kartce z życzeniami znajduje się unikalny kod. Obdarowana osoba dokonując zakupu w naszym sklepie internetowym, powinna wpisać w zamówieniu w rubryce bon zakupowy: unikalny kod i GOTOWE:) System automatycznie pomniejszy zamówienie o wartość zakupionego bonu podarunkowego.

Uwaga!

Bon podarunkowy ważny jest 6-m-cy od daty zakupu. Upoważnia do jednorazowego i całościowego wykorzystania. Niewykorzystana kwota nie podlega zwrotowi. Bon podarunkowy nie jest wymienialny na gotówkę.