Sklep Świat Maluszka

Pościel dla niemowląt - śliczna, bezpieczna, atestowana, najwyższej jakości.

Jesteśmy producentem artykułów dla niemowląt. W naszej firmie powstają piękne komplety pościeli niemowlęcej, rożki, śpiworki, kokony otulacze dla niemowląt, baldachimy, przyborniki - wszystko co niezbędne w wyprawce dla maluszka. W naszej stolarni przygotowujemy łóżeczka dla niemowląt i kosze Mojżesza. Kupując u nas zamawiacie prosto u producenta, z nami możecie stworzyć niepowtarzalny zestaw dla swojego dziecka.

Wszystkie nasze produkty są bezpieczne i trwałe, powstają z certyfikowanych surowców. Tkaniny, wypełnienia, nawet nici posiadają atest ÖKO-TEX STANDARD 100 potwierdający najwyższą jakość dla dzieci.

Z miłością i troską od pierwszych chwil życia.... Taka dewiza przyświeca nam przy tworzeniu każdego nowego produktu dla waszych dzieci. I wiele miłości i troski wkładamy codziennie w naszą pracę, by oferować wam jak najlepsze rzeczy :-) 

Posiadamy największy wybór różnorodnych kompletów pościeli, które możemy specjalnie dla Was skompletować także z łóżeczkiem lub innymi dodatkami. Wszystkie produkty są dostępne od ręki, niektóre przygotowywane są na zamówienie, szczegółowe informacje znajdują się zawsze przy produkcie.

Dbamy o to, by wszystkie produkty w naszej ofercie były najwyższej jakości, z dobrych atestowanych surowców, bezpiecznych dla dzieci.

Zapraszamy więc na zakupy, z chęcią będziemy Wam służyć pomocą i wsparciem w tych najpiękniejszych chwilach z Maleństwem. Chętnie też poznamy Wasze opinie i sugestie na temat sprzedawanych przez nas produktów, tak by nasza oferta była jak najlepsza.