Dostawa

Czas realizacji to zwykle 1-3 dni robocze, wszystkie produkty posiadamy na własnym magazynie. Produkty które są zamawiane bezpośrednio z hurtowni (indeksy rozpoczynające się na "in_") - zamawiamy dla Państwa w współpracującej z nami hurtowni, tutaj czas realizacji może się wydłużyć, zwykle wynosi dodatkowe 2-3 dni robocze. Dotyczy standardowego czasu, w okresie świątecznym czas ten może ulec wydłużeniu, szczegółowe informacje podajemy zawsze na stronie głównej sklepu. Do tego należy doliczyć czas wysyłki - w zależności od przewoźnika może się różnić ok 1-2 dni (podane poniżej).

 

Koszt wysyłki:

 • Zamówienia złożone w sklepie Świat Maluszka wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej, InPostu lub firmy kurierskiej. Korzystamy z serwisu apaczka.pl - na podstawie wielkości zamówienia wybieramy w serwisie najlepszą cenowo ofertę firmy kurierskiej z dostępnych w serwisie - GLS, UPS, Fedex, DHL, DPD i inne. Cena wysyłki zależy od wybranej przez klienta formy płatności, rodzaju przesyłki i wagi oraz gabarytów przesyłki.
 • W momencie składania zamówienia system przelicza i podaje właściwe koszty dostawy z wyszczególnieniem rodzaju przesyłki.
 • Orientacyjne koszty wysyłki:
  • InPost Paczkomaty 24/7 - 18,99 zł (przy przedpłacie), 27,49 zł (pobranie). Kurier dostarcza do wybranego paczkomatu w ciągu 2 dni roboczych, po wcześniejszym skompletowaniu zamówienia.
  • InPost Kurier24 – od 19,99 zł (przy przedpłacie), od 28,49 zł (pobranie). Szybka dostawa, doręczana zwykle następnego dnia roboczego, po wcześniejszym skompletowaniu zamówienia.
  • Poczta Kurier 48 – od 18,99 zł (przy przedpłacie), od 21,99 zł (pobranie). Kurier Pocztex 48, zwykle doręczana w ciągu 2 dni roboczych, po wcześniejszym skompletowaniu zamówienia. Przesyłki są wysyłane  trzy razy w tygodniu, w poniedziałki, środy i piątki.
  • Poczta odbiór w punkcie - 16,99 zł (przy przedpłacie), 19,99 zł (pobranie), zwykle doręczana w ciągu 2 dni roboczych, po wcześniejszym skompletowaniu zamówienia. Przesyłki są wysyłane trzy razy w tygodniu, w poniedziałki, środy i piątki.
  • Kurier – od 20,00 zł (przy przedpłacie), od 25,00 zł (pobranie). Szybka dostawa, doręczana zwykle następnego dnia roboczego, po wcześniejszym skompletowaniu zamówienia.