Muślinowy rożek niemowlęcy z wiązaniem My Sweet Baby - brudny niebieski

Muślinowy rożek niemowlęcy ze śliczną wiązaną kokardą

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: ROZMK/muslin-wiazany/1062
  • Producent: Bobono
  • Kod producenta: 5902366003273
  • Dostępność: Jest Jest

  • Historia ceny
  • 69,00 zł
  • szt.

Muślinowy rożek dla niemowląt wiązany na szeroką kokardę

Rożek taki jest niezbędny w pierwszych tygodnia życia dziecka, polecany przez położne. Zapewnia idealny komfort, właściwe ciepło i poczucie bezpieczeństwa Maluszkowi.

Z miękkiego delikatnego muślinu - 100% atestowanej bawełny.  Zaokrąglone brzegi, dodatkowe przeszycia dla większej trwałości.

Polecany przez położne, uspokaja noworodka, mamie ułatwia codzienną pielęgnację a tacie pomaga w pierwszych tygodniach przy noszeniu dziecka!

Rożek ten to ciepło i poczucie bezpieczeństwa dla Waszego Maluszka. A przy tym niezwykła miękkość i delikatność muślinu. Inne zalety:

- trzywarstwowy, zewnętrzne warstwy to delikatny i niezwykle przyjemny, lekko gnieciony muślin. To 100% bawełniana, atestowana tkanina.  Pomiędzy specjalne wypełnienie z włókniny puszystej silikonowanej I gatunku. Włóknina posiada atest Ökotex - potwierdzający jej najwyższe walory hipoalergiczne i bezpieczeństwo dla Dzieci. Włóknina jest tak dobrana, aby zapewnić najlepsze parametry cieplne, bez ryzyka przegrzania dziecka, a przy tym by była lekka i oddychająca.

- wiązany na szeroką kokardę - poza walorami estetycznymi kokarda dodatkowo ułatwia ciasne otulenie niemowlęcia, co jest tak ważne w pierwszych tygodniach życia dziecka.

- zaokrąglone brzegi rożka sprawiają, że rożek lepiej się układa, łatwiej też trzymać go przy piersi czy pod ramieniem w czasie karmienia, lub po prostu w czasie noszenia dziecka. Dodatkowo przeszyte brzegi całego rożka sprawiają, że dobrze utrzymuje ona kształt nawet po wielu praniach, po wewnętrzna warstwa wypełnienia nie przesuwa się, nie odkształca się.

Całość można prać w pralce, rożek szybko schnie i nie zmienia kształtu. Największy wybór kolorów na allegro, łatwo dopasujecie do kompletu pościeli.

Rożek taki jest niezbędny w pierwszych tygodnia życia dziecka, polecany przez położne. Zapewnia idealny komfort, właściwe ciepło i poczucie bezpieczeństwa Maluszkowi. Wymiary: 70x70 cm, po złożeniu ok 60x36 cm.

 

Minky plusz: Nie
Kolor produktu:
Kolekcja pościeli: Muślinowa