Nasz profil na Facebooku

MEGA zestaw TEEPEE Tipi BOBONO - Namiot+mata+poduszki - Chevron niebieski

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: Mega_tipi_575
  • Producent: Bobono
  • Kod producenta: 5908297432069
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: ok. 5 dni roboczych
  • szt.
  • 377,00 zł

MEGA zestaw Teepee namiot+mata+zestaw poduszek

Piękny duży namiot Tipi dla dzieci w komplecie z matą na podłogę i zestawem 3 poduszek.

Namioty Tipi marki Bobono, to idealne miejsce do zabawy dla Waszego dziecka. Można go ustawić zarówno w pokoju dziecka, jak i na tarasie, balkonie czy też na świeżym powietrzu w ogrodzie. Namiot jest bardzo duży, zmieści się w nim nie tylko dziecko, ale również jego ulubione zabawki. Namioty Tipi dostępne są wielu wersjach kolorystycznych, można je łatwo dopasować do wystroju każdego wnętrza. Dzięki specjalnej konstrukcji namiot łatwo się składa i jest bardzo lekki, dzięki czemu można go swobodnie przenosić i ustawiać w dowolnym miejscu. Wykonany został z dbałością o każdy szczegół, aby był bezpieczny i stabilny podczas zabawy. Kije, które budują tipi, zostały ukryte w specjalnych tunelach. W górnej części kije związane są sznurkiem mocujacym. Każdy z kijów ma 180cm długości, wykończony u dołu został specjalną plastikowa nakładką. Całkowita wysokość, na którą rozkłada się namiot Tipi, wynosi 150cm. Na dole namiotu dziecko ma do dyspozycji bardzo dużo miejsca. Średnica dolnej części namiotu Tipi wynosi ok. 130cm. Tkanina, z jakiej wykonano namiot Tipi, to 100% bawełna. Obszycie namiotu jest rozbieralne, można go prać w pralce. W bocznej ścianie namiotu znajduje się okienko z zasłonką. Wejście do namiotu Tipi posiada specjalne troczki, które można związać, tak, aby dziecko miało swobodne przejście do namiotu i na zewnątrz. Po opuszczeniu zasłonek przy wejściu, namiot może stanowić idealną kryjówkę podczas zabawy. Namiot przeznaczony jest zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.

Dwustronna mata, dwukolorowa, z przepikowaniem, wypełniona miękka antyalergiczna włókniną. Wyposażona jest w specjalne troczki, które można przymocować na spodzie stelaża, dzięki czemu namiot się nie przesuwa i tym samym jest bardziej stabilny i bezpieczny.

W komplecie także zestaw 3 poduszek, kolorystycznie dopasowanych do namiotu. W trzech różnych kształtach: serduszko, gwiazdka, kwadrat. Wykonane z najwyższej jakości atestowanej 100% bawełny, wypełnione antyalergicznym sztucznym puchem.

Wymiary tipi: wysokość stelaża: 180 cm, wysokość po rozstawieniu: 150 cm, wysokość namiotu w środku: 120 cm, szerokość podstawy: ok. 130/130 cm ,
Namiot Tipi wykonany jest z naturalnych surowców. Obszycie uszyte z wysokiej jakości, atestowanej 100% bawełny, kije wykonane są z drewna sosnowego.

W skład zestawu wchodzi: obszycie z tkaniny, 4 elementy drewnianego stelaża, sznurek mocujący,mata na podłogę do namiotu, zestaw 3 poduszek.

Waga z kartonem: 4,10kg.

Kolor produktu: