Pościel dla dzieci - z wypełnieniem czy z poszewkami rozbieralnymi?

 

Czy zastanawiacie się jaki rodzaj pościeli dla swojego dziecka wybrać? Czy lepsza będzie pościel z rozbieralnymi poszewkami czy pościel z wypełnieniem?

Pościel z osobnymi poszewkami to tradycyjne rozwiązanie zarówno w pościeli dla dorosłych, jak i dla dzieci. Kupujecie osobną pościel - poduszkę i kołderkę, a do tego komplety poszewek. Kiedy trzeba odświeżyć pościel dziecka - poszewki wędrują do prania, a na poduszkę i kołderkę ubieracie drugi zamienny komplet. Szybko i sprawnie. Trzeba jednak pamiętać, aby co jakiś czas wyprać również pościel dziecięcą - poduszkę i kołderkę, o czym często się zapomina.

A co jeśli wasze dziecko jest alergikiem lub ma wrażliwą skórę? Wtedy warto rozważyć zakup pościeli z wypełnieniem.

Pościel dla dzieci z wypełnieniem wszytym na stałe to świetne rozwiązanie dla rodziców ceniących wygodę użytkowania – pościel można często prać, w całości wrzucając do pralki. Pierzecie całość, nie tylko same poszewki, jak to bywa w tradycyjnych zestawach pościeli, dbając o maksymalną czystość. To szczególnie ważne w przypadku niemowląt i małych dzieci oraz alergików. Ponadto - już nie musicie martwić się, czy dobrze dopasowaliście rozmiar poszewek i kołderki - wypełnienie jest wszyte na stałe, zamocowane solidnie do tkaniny. I co równie ważne - kołderka nie będzie się przesuwać wewnątrz poszewek, nic nie ucieknie. Super wygodna i trwała pościel dla dzieci, łatwa w praniu i użytkowaniu. Już nigdy nie będzie chcieli kupować osobnych poszewek!