Nasz profil na Facebooku

Kocyk otulacz do fotelika dla niemowląt

13-02-2020

Kocyk do fotelika nosidełka samochodowego dla niemowląt.

Idealny na prezent dla przyszłych rodziców czy upominek na babyshower, kocyk do fotelika to jeden z niezbędników w wyprawce dla niemowląt. Wygodny kocyk dla niemowlaka ułatwia ubieranie dziecka na podróż autem. Kocyki do nosidełek dla niemowląt zwykle są uniwersalne i pasują do każdego modelu nosidełka niemowlęcego czy fotelika samochodowego. Otulacz do fotelika posiada specjalnie odszyte otwory na pasy bezpieczeństwa, które umożliwiają sprytne przełożenie pasów i wygodne umocowanie kocyka na foteliku. Warto wybrać taki model kocyka który posiada kapturek, który dodatkowo ochroni główkę dziecka przed wiatrem czy chłodem.Na rynku dostępnych jest wiele modeli kocyków do fotelika. Koniecznie sprawdźcie rozmiar kocyka, tak by można było nim łatwo otulić nie tylko noworodka ale także większe dziecko, tak by kocyk mógł wam dłużej służyć. Doskonałe są też modele dwustronne, które świetnie sprawdzają się w różnych porach roku. Jedna strona otulacza do fotelika wykonana jest zwykle z gładkiej tkaniny bawełnianej, w różnokolorowe wzory, każdy znajdzie swój idealny kolor i nadruk :-) A druga strona najlepiej gdy jest z mięciutkiego, cieplutkiego, przyjemnego w dotyku pluszu minky. Może być gładki lub w wystające kropeczki. Tę stronę dajemy na wierzch w chłodniejsze dni, wtedy dziecku będzie super cieplutko i miło w foteliku.
Do niemowlęcego kocyka do fotelika można dobrać popularną poduszkę antywstrząsową dla niemowląt, która amortyzuje główkę dziecka przed wstrząsami i utrzymuje we właściwej pozycji. Poduszki dla niemowląt przeznaczone do fotelików samochodowych mają różne kształty ale funkcje podobne, na pewno znajdziemy coś dla swojego dziecka. Poduszki motylki dla niemowląt - najpopularniejszy kształt, przydadzą się także w późniejszym okresie do wózka spacerówki, pozwolą dziecku wygodnie drzemać utrzymując wygodnie główkę. Są też fajne poduszki w kształcie serduszka - idealne na prezent, doskonałe ze względu na szerokie boki które dobrze trzymają główkę w pierwszym foteliku nosidełku. Później takie serduszko stanie się śliczną przytulanką dla dziecka. Klasyczne poduszki zagłówki dla niemowląt w kształcie rogalika - najbardziej uniwersalna poduszka, wygodnie podtrzymuje i stabilizuję główkę dziecka, rozmiar dopasowany dla najmłodszych. 
Na pytanie - czy warto kupować kocyk otulacz do fotelika dla niemowląt? Odpowiedź brzmi - zdecydowanie, tak, to bardzo przydatny element wyprawki dla niemowlaka. To również dopbry pomysł na prezent dla przyszłych rodziców.
 
 
 
Kocyki otulacze dla niemowląt do fotelików:
 
Poduszki antywstrząsowe motylki dla niemowląt:
 
Poduszki antywstrząsowe serduszka: