Dlaczego huśtanie pozytywnie wpływa na rozwój dzieci

 

Bujanie się jest jedną z ulubionych aktywności maluchów. Kołysanie wspomaga koordynację ruchową dziecka oraz umiejętność utrzymywania równowagi. Dobroczynny wpływ bujania można dostrzec także w zachowaniu dziecka. Kołysanie uspokaja i wycisza system nerwowy, a także wspomaga wytwarzanie połączeń między neuronami, co zwiększa potencjał intelektualny pociechy.

Kojące bujanie uspokaja oraz daje dziecku poczucie bezpieczeństwa. Wszystko dzięki temu, że maluch przyjemny ruch kołysania zna jeszcze z okresu, kiedy przebywał w brzuchu mamy i podczas tego ruchu czuł się spokojniejszy oraz bardziej wyciszony.

Huśtawka – kokon My Sweet Baby to idealne rozwiązanie. Pozwala na bezpieczną zabawę i relaks w domu. Huśtawka nie ma ostrych elementów, wykonana jest w całości z miękkiej tkaniny bawełnianej. Twoje dziecko może się w niej schować, utulić w miękkim kokonie i lekko kołysać bawiąc się, czytając i odpoczywając. Wielkim atutem huśtawki kokona My Sweet Baby jest to, że można ją zamontować w dowolnym miejscu - w domu czy na tarasie, dzięki czemu można niej korzystać niezależnie od panującej pogody. Oprócz jej praktycznego zastosowania stanowi piękny element wystroju pokoiku dziecięcego.

Huśtawka-kokon My Sweet Baby wykonana jest w całości z tkaniny 100% bawełnianej, atestowanej, zszywana z dwóch warstw mocnymi podwójnymi ściegami. Na dnie huśtawki znajduje się gruba miękka poduszka, z pokrowcem zapinanym na suwak. Wypełnienie to atestowane włókna silikonowe, miękkie i sprężyste.

Huśtawki kokony My Sweet Baby dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych i modelach, z pewnością łatwo wybierzecie taki wzór, który będzie najlepiej pasował do pokoju waszego dziecka.