Baldachim do łóżeczka z tkaniny BOBONO - Serduszka szare

Baldachim na łóżeczko z szarfą i serduszkami

  • 131,00 zł
  • szt.
  • Szybkie płatności Blik.

Baldachim bawełniany do łóżeczka z szarfą i serduszkami.

Duży baldachim bawełniany 160x250 cm- można go ładnie ułożyć wokół łóżeczka, ozdobnie pomarszczyć lub nawet umocować na dłuższym boku łóżeczka. Baldachim jest długi niemal do ziemi, poniżej dolnych szczebelków łóżeczka, nie będzie więc wpadał do wewnątrz nawet przy materacu opuszczonym na najniższym poziomie łóżeczka - jak to się niestety często dzieje przy tańszych pościelach, oszczędnie krojonych. Baldachim z tkaniny wykonany jest z tkaniny 100% bawełnianej, posiadającej atest Okotex lub TUV.
+ Wiszące dwa serduszka+duża gruba kokarda - Dwa wiszące serduszka z miękkim wypełnieniem- słodkie i niepowtarzalne uzupełnienie kompletu pościeli. Idealnie pasują do aplikacji serduszek znajdujących się na ochraniaczu, przyciągają uwagę dziecka w pierwszych miesiącach życia skutecznie zastępując karuzelkę. Duża gruba kokarda stanowi piękne zwieńczenie całości.

GRATIS - Piękna tiulowa szarfa do baldachimu - ślicznie uzupełnia cały zestaw, przez co komplet z serduszkami wygląda jeszcze bardziej elegancko i subtelnie.

 


Kolor produktu: